Nezávazná poptávka

Přívěšky na klíče s fotkou/textem

732549703 info@grapro.cz

Mezi reklamní předměty které vyrábíme patří i přívěšky na klíče. V nabídce máme klasické tvary (viz. seznam níže), ale i klíčenky s fotkou nebo textem na míru. Dokážeme Vám vyrobit přívěšek jakéhokoliv tvaru a velikosti z plastu, dřeva a máme i spoustu hliníkových. Na našem eshopu naleznete také přívěšky na krk.

Přívěšek na klíče Vám vyrobíme již od jednoho kusu v jakékoli velikosti a tvaru. Od 100ks nabízíme množstevní slevy.

Jaké klíčenky umíme?

Nenašli jste co jste hledali? Vyrábíme klíčenky na míru. Jakou máte představu? NEZÁVAZNĚ POPTAT

Gravírování od nás

Již od 1 kusu Přijímáme objednávky gravírování již od jednoho kusu. Garance kvality Ověřujeme kvalitu dodaných podkladů pro gravírování laserem. Řešení na míru Co si budete přát zkonzultujeme a zrealizujeme. Odborná pomoc Poradíme s výběrem dřeva, síly, fontem, lakováním a dalšími aspekty.

Vypalování do dřeva, nebo rytí?

Vypalování laserem má oproti klasickému rytí do dřeva velkou výhodu - cokoliv co vypálíme ztmavne. Je tak mnohem konstrastnější než klasické rytí, nebo gravírování do dřeva mechanickou gravírkou. To je nutné dále probarvovat. Náš výsledek se probarvovat nemusí. Kdo má zájem, probarvení umíme samozřejmě také.

Reference gravírování do dřeva

Klíčenky na sraz Děkujeme za rychlé dodání, podtácky i dřevěné jídelní lístky, jsou dokonalé! Budu se těšit na další spolupráci :-) Ladislav Korytář, Brno

Klíčenky na sraz Chtěla bych Vám poděkovat, vše dorazilo v pořádku. Cedulky jsou perfektní. Bc. Aneta Háková, Statek u Drsů

Krabičky Dnes dorazila zasilka s placatkami a propiskami. Vše je v pořádku, dekuji. Pavel Tupec, Programm

Krabičky Dnes jsem obdržela balíček a flashkami. Musím uznat, že jsou krásné! A velmi hezky vypadají dřevěné dárkové krabičky s vaším logem.

Děkuji vám za milou spolupráci a snad někdy zase příště nashledanou. Slámová Pavla, Břeclav

Dřevěná hra Děkuji za rychlé zpracování, finální řešení je moc hezké a plně funkční. Tereza Bartošová, Olomouc
Zobrazit další reference

Nezávazně poptejte

Předmět
Počet kusů
Váš email
Váš telefon

Máte dotaz? Zavolejte nám: 732 549 703Coypright © 2021 GraPro.cz