Nezávazná poptávka

Gravírování dřeva

Dřevo je úžasný přírodní materiál, který dokážeme gravírovat, ale i řezat. Každé dřevo na gravírování reaguje jinak a je vhodné pro jinou aplikaci. Stačí nás kontaktovat a společně vybereme vhodné dřevo pro Váš produkt. Ze dřeva umíme vypálit:

  • Placky s logem Vaší firmy, nebo akce
  • Dřevěné vizitky
  • Podtácky a podšálky
  • Dřevěné krabičky
  • Jmenovky a cedule
  • Vyřezané nápisy ve tvaru Vašeho logotypu
Máte vlastní nápad? Vypálíme a vyřežeme cokoliv! Už od 1ks..

Z materiálů jako masivní dřevo (buk, dub, jasan, smrk), překližka, balsa, nebo MDF dokážeme vyřezat jakékoliv tvary a vypálit cokoliv.

Nezávazná poptávka

Vypalování do dřeva, nebo rytí?

Vypalování laserem má oproti klasickému rytí do dřeva velkou výhodu - nápis, logo, cokoliv co vypálíme ztmavne a je tak mnohem konstrastnější než klasické rytí, nebo gravírování do dřeva mechanickou gravírkou. To je nutné dále probarvovat, náš výsledek se probarvovat nemusí, ale samozdřejmě může.

Ukázky gravírování do dřeva

Klíčenky na sraz Děkujeme za rychlé dodání, podtácky i dřevěné jídelní lístky, jsou dokonalé! Budu se těšit na další spolupráci :-) Ladislav Korytář, Brno

Klíčenky na sraz Chtěla bych Vám poděkovat, vše dorazilo v pořádku. Cedulky jsou perfektní. Bc. Aneta Háková, Statek u Drsů

Krabičky Dnes dorazila zasilka s placatkami a propiskami. Vše je v pořádku, dekuji. Pavel Tupec, Programm

Krabičky Dnes jsem obdržela balíček a flashkami. Musím uznat, že jsou krásné! A velmi hezky vypadají dřevěné dárkové krabičky s vaším logem.

Děkuji vám za milou spolupráci a snad někdy zase příště nashledanou. Slámová Pavla, Břeclav

Dřevěná hra Děkuji za rychlé zpracování, finální řešení je moc hezké a plně funkční. Tereza Bartošová, Olomouc

Dřevěná hra Klíčenky přišli a vypadají TOP!!! Fakt jsou krásné!!

Posílám Vám odkaz kde je i Vaše firma, která nás sponzorovala a lidem se to moc líbilo. Doufám, že na dalším ročníku nám pomůže Vaše firma zase :-) A třeba může přijet i zástupce Vaší firmy. Mockárt děkujeme :-)))) Patrik Přadka, Valašské Meziříčí

Dřevěná hra Balíček došel včera v pořádku, holubičky jsou moc hezké, děkuji. Jaroslava Zusková, Kladno

Dřevěná cedule All Tasty Moc děkuji za ceduli a rychlé doručení, instalaci stihneme krásně. Alena Mrázková, All Tasty s.r.o.

Nezávazná poptávkaMáte dotaz? Zavolejte nám: 732 549 703Coypright © 2019 GraPro.cz