Nezávazná poptávka

Profesionální gravírování dřeva

732549703 info@grapro.cz

Do dřeva Vám dokážeme vypálit prakticky cokoliv si budete přát. Používáme nejčastěji buk, dub, jasan, smrk, překližku, balsu či MDF. S výběrem vhodného dřeva pro vaše účely rádi poradíme, jelikož každý druh reaguje jinak. Stačí nás kontaktovat a společně zvolíme nejlepší variantu.

Co gravírujeme?

Nenašli jste co jste hledali? Gravírujeme laserem na zakázku. Co byste potřebovali? NEZÁVAZNĚ POPTAT

Gravírování od nás

Již od 1 kusu Přijímáme objednávky gravírování již od jednoho kusu. Garance kvality Ověřujeme kvalitu dodaných podkladů pro gravírování laserem. Řešení na míru Co si budete přát zkonzultujeme a zrealizujeme. Odborná pomoc Poradíme s výběrem dřeva, síly, fontem, lakováním a dalšími aspekty.

Vypalování do dřeva, nebo rytí?

Vypalování laserem má oproti klasickému rytí do dřeva velkou výhodu - cokoliv co vypálíme ztmavne. Je tak mnohem konstrastnější než klasické rytí, nebo gravírování do dřeva mechanickou gravírkou. To je nutné dále probarvovat. Náš výsledek se probarvovat nemusí. Kdo má zájem, probarvení umíme samozřejmě také.

Reference gravírování do dřeva

Klíčenky na sraz Děkujeme za rychlé dodání, podtácky i dřevěné jídelní lístky, jsou dokonalé! Budu se těšit na další spolupráci :-) Ladislav Korytář, Brno

Klíčenky na sraz Chtěla bych Vám poděkovat, vše dorazilo v pořádku. Cedulky jsou perfektní. Bc. Aneta Háková, Statek u Drsů

Krabičky Dnes dorazila zasilka s placatkami a propiskami. Vše je v pořádku, dekuji. Pavel Tupec, Programm

Krabičky Dnes jsem obdržela balíček a flashkami. Musím uznat, že jsou krásné! A velmi hezky vypadají dřevěné dárkové krabičky s vaším logem.

Děkuji vám za milou spolupráci a snad někdy zase příště nashledanou. Slámová Pavla, Břeclav

Dřevěná hra Děkuji za rychlé zpracování, finální řešení je moc hezké a plně funkční. Tereza Bartošová, Olomouc

Dřevěná hra Klíčenky přišli a vypadají TOP!!! Fakt jsou krásné!!

Posílám Vám odkaz kde je i Vaše firma, která nás sponzorovala a lidem se to moc líbilo. Doufám, že na dalším ročníku nám pomůže Vaše firma zase :-) A třeba může přijet i zástupce Vaší firmy. Mockárt děkujeme :-)))) Patrik Přadka, Valašské Meziříčí

Dřevěná hra Balíček došel včera v pořádku, holubičky jsou moc hezké, děkuji. Jaroslava Zusková, Kladno

Dřevěná cedule All Tasty Moc děkuji za ceduli a rychlé doručení, instalaci stihneme krásně. Alena Mrázková, All Tasty s.r.o.

Nezávazná poptávkaMáte dotaz? Zavolejte nám: 732 549 703Coypright © 2019 GraPro.cz