Nezávazná poptávka

Gravírování fotografií

732549703 info@grapro.cz

Fotografie na čemkoliv!

Vaši fotografii Vám vypálíme na téměř jakýkoliv materiál. Doporučujeme:

Reference

Klíčenky na sraz Fotografie na překližce je na přírodním materiálu a nevybledne jako ta klasická!

Klíčenky na sraz Eloxovaný hliník máme v různých barevných provedeních a dosahujeme velmi vysokého rozlišení, až 1000 DPI! Běžná fotografie se tiskne 200-300 DPI.

Klíčenky na sraz Nerezová placatka je univerzální dárek, který si může vzít sebou kamkoliv. Vypálit můžeme fotografii, logo vašeho týmu, nebo auta, vše co vás napadne...

Krabičky Filmový pás je velmi originální dárek. Obsahuje 8 políček do kterých umístíme vaše fotografie, nebo věnování. Ideální dekorace na stěnu :-)

Fotografie na překližce

Překližka je přírodní materiál na kterém fotografie vypadají opravdu hezky - ať už na Vašem stole, nebo chalupě. Vhodné také jako dárkový předmět. Je možné vyřezat i libovolný tvar (srdce, ovál atp.)

Fotografie na eloxovaném hliníku

Na eloxovaném hliníku dosahujeme nejlepších výsledků co se týče rozlišení fotografie. Fotografie je opravdu detailní.

Fotografie na placatce

Na nerezové placatky gravírujeme pomocí speciální pasty která má černou barvu. Dosáhneme tak dobrého kontrastu nerez/černá. Je možné vypalovat i detailnější fotografie, nápisy, nebo loga. Placatky můžeme zajistit v libovolných velikostech (při větším odběru), standardně 8OZ - cca 240ml). Pro objednání jednoho kusu můžete využít náš internetový obchod, kategorii nerezové placatky z vlastní fotografií/nápisem.

Fotografie na skle

Fotografie na skle nejsou tak detailní jako výše popsané materiály. Sklo je vhodné zejména pro nápisy, nebo jednodušší kresby. Je možné vypálit i fotografii, ale je nutné počítat s tím že nebude příliš detailní.

Puzzle z vlastní fotografií

Nabízíme puzzle z vlastní fotografií vyrobené z 3, nebo 4mm překližky. Puzzle jsou pevné a originální. K dispozici jsou na našem internetovém obchodu v sekci puzzle z vlastní fotografií. V případě zájmu o více ks nás prosím kontaktujte.

Nezávazně poptejte

Předmět
Počet kusů
Váš email
Váš telefon

Máte dotaz? Zavolejte nám: 732 549 703Coypright © 2024 GraPro.cz