O nás

732549703 info@grapro.cz

Naše firma se zabývá laserovým gravírováním. Pracujeme na kvalitních amerických laserech značky ULS, které disponují o cca 30% užším výstupním paprskem než běžné lasery zejména Čínských výrobců. Díky tomu dosahujeme lepší kvality gravírování, jelikož si můžeme dovolit větší rozlišení výsledné gravury. Nezaostáváme ani v řezání, s 40W laserem dokážeme prořezat až 6mm překližku.

Co se týče materiálů, nabízíme opravdu široký výběr, od již vyrobených předmětů jako jsou třeba propisky, razítka, nebo dárkové předměty a věci, které nám zašle zákazník (boty, kabelka...) až po surové deskové materiály. Nabízíme gravírování do překližky, dvouvrstvého plastu, eloxovaného hliníku, ale i skla nebo kůže. Označit dokážeme také nerez, či jiné tvrdší kovy pomocí speciální pasty. Provádíme také značení do žulových desek.

Proč právě my?

Vysoká kvalita výroby

Používáme kvalitní americké lasery s vysokou přesností. Výrobek Vám budeme gravírovat s neuvěřitelnou přesností 0,025mm!


Rychlost vyhotovení zakázky - bežně do 3 dnů!

Snažíme se zakázku vyhotovit co nejdříve, obvykle všechny menší zakázky expedujeme během 1-3 dnů. Vždy Vám dobu vyhotovení oznámíme dopředu a přesně dodržíme.


Nízké ceny už od 1ks

Jak je to možné? K výrobě nepotřebujeme žádné matrice v hodnotě tisíců korun. Za výrobu výsekové šablony zaplatíte jednorázově pouze 200 Kč. Při opakovaném vypalování je zdarma!

Co laserové gravírování znamená?

Laserové gravírování je proces při kterém dochází k odstranění svrchní vrstvy materiálu, čímž dosáhneme požadovaného nápisu, loga, či obrázku. Princip lze přirovnat ke klasické CNC gravírce s tím rozdílem že při laserovém gravírování nedochází k přímému styku přístroje z materiálem a je tak možné gravírovat i měkké materiály jako například gumu, karton, nebo i papír.

Máte dotaz? Zavolejte nám: 732 549 703Coypright © 2024 GraPro.cz