O nás

732549703 info@grapro.cz

Naše firma se zabývá laserovým gravírováním. Pracujeme na kvalitních amerických laserech značky ULS, které disponují o cca 30% užším výstupním paprskem než běžné lasery zejména Čínských výrobců. Díky tomu dosahujeme lepší kvality gravírování, jelikož si můžeme dovolit větší rozlišení výsledné gravury. Nezaostáváme ani v řezání, s 40W laserem dokážeme prořezat až 6mm překližku.

Co se týče materiálů, nabízíme opravdu široký výběr, od již vyrobených předmětů jako jsou třeba propisky, nebo dárkové předměty nabízíme gravírování do překližky, dvouvrstvého plastu, eloxovaného hliníků, ale i skla nebo kůže. Označit dokážeme také nerez, či jiné tvrdší kovy pomocí speciální pasty. Provádíme také značení do žulových desek.

Proč právě my?

Vysoká kvalita výroby

Používáme kvalitní americké lasery s vysokou přesností. Výrobek Vám budeme gravírovat s neuvěřitelnou přesností 0,025mm!


Rychlost vyhotovení zakázky - bežně do 3 dnů!

Snažíme se zakázku vyhotovit co nejdříve, obvykle všechny menší zakázky expedujeme během 1-3 dnů. Vždy Vám dobu vyhotovení oznámíme dopředu a přesně dodržíme.


Nízké ceny už od 1ks

Jak je to možné? K výrobě nepotřebujeme žádné matrice v hodnotě tisíců korun. Za výrobu výsekové šablony zaplatíte jednorázově pouze 200 Kč. Při opakovaném vypalpvání je zdarma!

Co laserové gravírování znamená?

Laserové gravírování je proces při kterém dochází k odstranění svrchní vrstvy materiálu, čímž dosáhneme požadovaného nápisu, loga, či obrázku. Princip lze přirovnat ke klasické CNC gravírce s tím rozdílem že při laserovém gravírování nedochází k přímému styku přístroje z materiálem a je tak možné gravírovat i měkké materiály jako například gumu, karton, nebo i papír.

Máte dotaz? Zavolejte nám: 732 549 703Coypright © 2021 GraPro.cz